>>2014 EKAİDAT ÖDEMELERİ

SAYIN SİTE SAKİNİ;

    Sitemizin daha güvenli ve daha yaşanabilir bir hale getirmek için aşağıda belirtilen projelerle ilgili temsilciler kurulumuz ve site sakinleri ile yapılan istişarede yapılacak işlerin sitemiz için gerekli olduğundan yapılmasına karar verilmiştir.

1- BAHÇE SULAMA SİSTEMİ VE ABONELİK: Site ortak alanlarında lokal olarak çim ve ağaç ekilmiş olup bitkilerin kurumasını önlemek ve daha güzel bir görünüm sağlamak için sulama sistemi kurulacaktır.

2- SİTE ARAÇ GİRİŞ VE GÜVENLİK KULÜBESİ: Sitemizin ana girişine güvenlik kulübesi yaptırılıp site girişine otomatik kapı sistemi kurulacak ve site girişi düzenlenecektir.

3- HALI SAHA VE ÇOCUK OYUN ALANI: Sitemizde çocuklarımızın oynayabileceği bir alan olmadığı için çocukların site otoparklarında oynadığı ve araçların zarar gördüğü bilinmektedir. Çocuklarımızın daha emniyetli bir şekilde oyun oynayabilmeleri için mevcut çocuk oyun alanı halı saha, basketbol ve voleybol oynanabilecek çok amaçlı spor sahasına dönüştürülecek, çocuk oyun alanı 19-A Blok yanına taşınarak çocuklar için oyun alanı oluşturulacaktır.

 6- ÇEVRE AYDINLATMA: Site çevre aydınlatma sistemi alt yapısı ve ışıklandırmasının tamamı gözden geçirilerek onarımı yaptırılacaktır.

 ÖDEMELER :

19-A (C-1) ve 19-B (C-2) BLOKLAR İÇİN AYLIK 200.00 TL TOPLAM: 600.00 TL

19-C (C-22) ve 19-D (C-21) BLOKLAR İÇİN AYLIK 220.00 TL TOPLAM: 660.00 TL

   Yukarıda belirtmiş olduğumuz tutarlar Kat Mülkiyeti kanununun 20.maddesi gereğince arsa payı oranı hesaplanarak belirlenmiş olup HAZİRAN, TEMMUZ, AĞUSTOS aylarında 3 taksit şeklinde her ayın 15’i ve 25’i arasında ödenecektir.

   Yukarıda belirtilen projelerin tamamı 15.07.2014 tarihinde tamamlanacağından ek aidat 3 taksit şeklinde düzenlenmiştir.

Saygılarımızla…

 

 

YEŞİLEVLER SİTE YÖNETİMİ

SİTE YNT.KRL.BAŞKANI

OĞUZ AÇIK 


21/06/2014