>>2019 YILI AİDAT ARTIŞI VE EKAİDAT TOPLANMASI

SAYIN Site Sakinimiz ve Kat Malikimiz;

    Sitemizin daha güvenli ve daha yaşanabilir bir hale getirmek için Site sakinlerimizden gelen talepler ve Temsilciler Kurulumuzca yapılan değerlendirmeler neticesinde sitemiz için gerekli olduğu kanaatine varılan aşağıda belirtilen projelerin yapılmasına karar verilmiştir.

1- ÇOCUK PARKINA SALINCAK ALINMASI: Sitemizde bulunan çocuk parkındaki salıncağın yetersiz gelmesi sebebiyle çocuk parkı için 4’lü salıncak alınacaktır.

2- BİSİKLETLİK ALIMI: Her bloğun önüne özellikle yaz aylarında çocuklarımızın herhangi bir kaybolma veya çalınmaya mahal vermeden bisikletlerini kilitleyebilecekleri 24’lü demir bisikletlik yaptırılacaktır.

3- OTOPARK DEMİRİ: Sitemizde malum otopark sıkıntısı olduğundan ve araçların düzensiz pak edilmesinin önüne geçmek için araç aralarına park demiri yaptırılacaktır.

4- ORTAK ALAN DEMİRBAŞ MALZ. BÜYÜK PARÇA DEĞİŞİMLERİ: Sitemiz her blokta bulunan yakıt kazanları, asansörler, araç giriş kapıları vb. demirbaşlarda zaman zaman büyük masraflar gerektiren arızalar meydana gelmektedir. Siz site sakinlerimize sunulan hizmetlerin aksamaması adına zaman aşımına dayalı öngörülmeyen bu tür büyük arızalara hızlı bir biçimde müdahale edebilmek için tahmini bir bütçe belirlenmiştir.

EK AİDAT ÖDEMELERİ :Yukarıda bahsedilen hizmetlerin ifası için daire başı 450 TL talep edilmesine karar verilmiş olup ödemeler aşağıda belirtildiği şekilde yapılacaktır.

19-A (C-1) 19-B (C-2) 19-C (C-22) ve 19-D (C-21) BLOKLAR İÇİN

AYLIK 150.00 TL x 3 TOPLAM: 450.00 TLdaire başı toplanmasına karar verilmiştir.

 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tutarlar Kat Mülkiyeti kanununun 20.maddesi gereğince hesaplanarak belirlenmiş olupTEMMUZ, AĞUSTOS,EYLÜL, aylarında 3 taksit şeklinde her ayın 15’i ve 25’i arasında ödenecektir.

 

SİTE YÖNETİM AİDATI :Sitemizde her ay toplanan Site Yönetim Aidatların yetersiz gelmesi nedeniyle TEMMUZ 2019 ayından itibaren aşağıdaki şekilde yeniden belirlenmiştir.

19A VE 19B BLOK İÇİN : 125.00 TL

19C VE 19D BLOK İÇİN : 130.00 TL

olarak artış yapılması Temsilciler Kurulu onayıyla hazırlanan ve tarafınıza gönderilen işletme bütçesinde karar bağlanmıştır.

Saygılarımızla…

YEŞİLEVLER GÜVEN SİTESİ

SİTE YÖNETİMİ


28/06/2019